30 ÇEŞİT BAHARATTAN KAHVALTI SOSU YAPTIK

30 ÇEŞİT BAHARATTAN KAHVALTI SOSU YAPTIK

İstanbul Eminönü’nde 1975 yılında kurularak mutfaklarınıza girmeye başlayan İnci Baharat, sizlerinde katkılarıyla büyüyüp Esenyurt bölgesindeki, toplam 4000 m2 lik tesislerinde, üretilen ürünlerin, kaliteli ve güvenli ürün/hizmet sunarak müşterilerimizin sağlığını korumak, en yüksek hizmet kalitesini sağlamak ve daima müşteri memnuniyeti prensibini temel ilke olarak benimsemiştir.

Bu ilke doğrultusunda; müşteri ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve güvenli ürün ve hizmetler sunmak için; hammaddeden başlayarak, proses aşamalarında ve nihai üründe uluslar arası gıda standart kriterlerine uygun, ulusal ve uluslararası tüzüklere uygun ve Gıda Güvenliği ile ilgili tehlikeleri belirleyip, değerlendirerek kabul edilebilir seviyelere indirgeyen İnci Baharat, İl Tarım Müdürlüğü’ nün AB uyum yasaları çerçevesinde başlatılan denetimlerinden başarı ile çıkmıştır.
Emin Gıda, İnci markasıyla ürettiği baharat çeşitlerinin yanında; hamur içi tatlı yardımcı malzemeleri, geleneksel toz tatlılar, bitki çayları, baharat karışımları(harçlar),çiğ köfte setleri ve Greppe markasıyla sıcak-soğuk içecek grubu ürünleriyle her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.
Müşterilerimizin mevcut ve ileriye dönük ihtiyaçlarını zamanında tespit edip, yaratıcılık ve teknoloji kullanımındaki gücümüzle en uygun ürün geliştirmesini sağlayarak, tüm ürün gruplarında muhtelif ambalaj çeşitliliği ile piyasa talepleri karşılanmaktadır.
“Güvenli ve Kaliteli Gıdaya” ulaşmak iş ilkesi ve yaşam felsefesi olarak kabul eden İnci Baharat, doğallığı ön planda tuttuğu için hiçbir katkı maddesi kullanmadan Katkısız Kakaolu Pudingi, hiçbir lezzet verici ve aroma arttırıcı kullanılmadan sofralarımızın vazgeçilmezi olan Kahvaltılık Sosları piyasaya sunmuştur.
Toptan ve cash&carry grubunda liderliğin yanında; Carrefoursa, Tesco Kipa, Real, Kim, Biçen, A101, Hakmar, Uno, Cash & Carry, Özbereket, Esin Toptan, Zırhlıoğlu, Melih Gıda, Sardunya vb. firmalar ile PL ve İnci markalı çalışmalarımız genişleyerek sürmektedir.
Başarı anahtarının çalışan personelimizin bireysel mutluluğu, çalışma şevki ve motivasyonundan geçtiğini unutmadan, sosyal sorumluluk, çevre ve doğaya saygılı, sürekli iyileştirme, özgün teknolojisini üretebilen firmamız, arge ve yenilikler konusunda çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .